Отзывы о компании Rucola.store
- Ольга Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо 🤗
- Комментарий продавца
- Антон П.
Міг-29 треба клеїти хоча в перевагах написано що збирається без клею.
- Комментарий продавца
Вау!!! Які чудові фотографії 😍🤩! Дякуємо Вам велике! І дякуємо за уточнення, взято до уваги!
- Комментарий продавца
- Сергій В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Ми раді, що Вам сподобалося! Нехай щоразу приносить радість!
- Комментарий продавца
- Ольга Ф.
- Комментарий продавца
Дякуємо за гарну оцінку!
- Комментарий продавца
- Дар'я К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Вдячні за високу оцінку! Будемо раді бачити Вас знову <3
- Комментарий продавца
- Антон П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за гарний фотовідгук.
- Комментарий продавца
- Юлія Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо, нехай приносить радість!
- Комментарий продавца
- Антон П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Конструктори швидко приїхали і достатньо швидко та легко збирати. Запах від них чудовий.
АЛЕ
Абрамс був з іншої серії. Пакується в просту велику картонну коробку через що багато деталей випали зі своїх місць при транспортуванні. QR код з інструкцією на самій коробці. При відкритті коробки образу відчувався запас пального дерева і на багатьох деталях видно сліди горіння. При тому що деякі були погано вирізані і потрібно було робити маленькі отвори. Також деталі ДУЖЕ легко ламаються навіть просто коли їх дістаєш.
Підозрюю що мені міг просто попасти бракований товар, але якщо вони всі такі то раджу звернути увагу на інші конструктори в цьому магазині- Комментарий продавца
Дякуємо велике за розгорнутий відгук! Ваші зауваження дуже важливі! Ми все приймемо до уваги і передамо інформацію на виробництво для покращення всіх аспектів товару! Дякуємо, що залишаєтесь з Rucola.store.
- Комментарий продавца
- Римма Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вже вдруге замовляємо у цього продавця. Дуже задоволені обслуговуванням та товаром. Дякуємо!
- Комментарий продавца
Безмежно приємно чути такі теплі слова 🥰 Будемо робити ВСЕ щоб кожен наступний Ваш візит приносив не менше задоволення! 😎
- Комментарий продавца
- Анна Д.
- Комментарий продавца
Дякуємо!
- Комментарий продавца
